iRescue we Wrocławiu to firma z dziesięcioletnim stażem, świadcząca usługi z zakresu naprawy urządzeń elektronicznych marki Apple: telefonów, tabletów, iPadów oraz MacBooków. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tablet Apple jest najbardziej zaawansowaną oraz prestiżową marką na rynku przenośnych komputerów osobistych, a co za tym idzie, użytkownicy tych urządzeń oczekują usług naprawczych najwyższej jakości, dzięki którym ich sprzęt będzie sprawował się jak najdłużej oraz bez najmniejszych problemów z działaniem. W iRescue wychodzimy na przeciw tym oczekiwaniom. Naszymi priorytetami w codziennej pracy są: szybkość, jakość, a także prokonsumenckie podejście. Wiemy, że naszym klientom zależy na czasie, dlatego z wymianą baterii potrafimy uporać się nawet w piętnaście minut. Oprócz tego oferujemy atrakcyjne ceny, oryginalne podzespoły, darmową diagnozę oraz trzy miesiące gwarancji na wykonaną usługę.

Wymiana zbitej szybki iPada

Ipad w dzisiejszych czasach stanowi już nie tylko szpanerską zachciankę, ale jeden z podstawowych środków komunikacji ze światem. Ten wielozadaniowy gadżet jest równie użyteczny w codziennym życiu, co samochód. I tak jak nikt nie chciałby jeździć autem z popękaną lub zbitą szybą, tak coraz więcej osób zwraca uwagę na to, jak prezentuje się ekran ich ipada i czy nie widać na nim śladów pęknięć. Szczególnego znaczenia nabiera to w przypadku ekranów dotykowych, ponieważ ich stan wpływa nie tylko na estetykę, ale także na komfort użytkowania całego urządzenia.

Nasza firma oferuje usługę wymiany szybki w następujących modelach iPadów:

Wymiana baterii iPada

Szczycimy się szybkością, z jaką jesteśmy w stanie wymienić baterię w iPadzie, abyś nadal mógł cieszyć się jego długim i bezproblemowym czasem pracy. Jest to o tyle istotne, że zużycie energii w iPadzie, tablecie czy laptopie może być wywołane oraz spotęgowane wieloma czynnikami, wliczając w to: korzystanie z aplikacji oraz internetu, jasność ekranu, czas jego świecenia/spoczynku, słuchanie muzyki, użytkowanie aparatu fotograficznego oraz kamery video.

Na szybkość zużycia baterii wpływają ponadto wiek oraz stan urządzenia, w którym ją zastosowano. Wskazówką dotyczącą tego, że zbliża się czas na wymianę baterii w iPadzie, jest konieczność coraz częstszego doładowywania.

Baterie stosowane w produktach Apple to ogniwa litowo-jonowe. Od konkurencyjnych i wcześniejszych rozwiązań odróżnia je lekkość, wydajność oraz wyraźnie dłuższy czas pracy, więc użytkownik tabletu Apple przy zachowaniu odpowiednich reguł użytkowania oraz wymiany baterii, może cieszyć się naprawdę długo z bezproblemowego funkcjonowania urządzenia. Nasza firma oferuje usługę wymiany baterii iPada w następujących modelach:

Tablety Apple – u nas naprawa od ręki

Mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach i potrzebujesz pilnej pomocy w wymianie poszczególnych elementów iPhona, iPada lub MacBooka od Apple? W iRescue jesteśmy do Twojej dyspozycji. Czekamy na Ciebie w punkcie przy ul. Rynek 7, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00. Możesz umówić się z nami telefonicznie, pod numerem telefonu: +48730313317 lub pisząc wiadomość na jedno z prowadzonych przez nas kont na portalach społecznościowych.