Firma Apple jest bez wątpienia jedną z najlepszych firm, oferujących telefony komórkowe na wysokim poziomie wzornictwa i funkcjonalności. Jak każdy sprzęt elektroniczny mogą one jednak ulec uszkodzeniu, np. wskutek narażenia aparatu na zbyt intensywne działanie czynników atmosferycznych czy kontakt z cieczami. Również awarie mechaniczne powstałe wskutek upadku modelu na ziemię, uderzenia, obtłuczenia są przyczyną zakłóceń w poprawnym działaniu smartfonu. Z tego względu niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego serwisu telefonów iPhone. Nasza firma z siedzibą we Wrocławiu świadczy kompleksowy zakres usług dotyczących naprawy, konserwacji, wymiany baterii iPhonów, montażu nowego wyświetlacza lub innych uszkodzonych elementów oraz zakładania szkła hartowanego.

Skuteczna i szybka naprawa iPhone

Posiadasz jeden z wymarzonych modeli iPhona? Używasz go od kilku lat i nagle uległ uszkodzeniu, a okres gwarancji już dawno minął? Twój telefon się zawiesza w trakcie użytkowania, a może nie możesz odebrać przychodzących połączeń lub pisać wiadomości? Nie stać Cię na kupno nowego telefonu? Przynieś do nas swój smartfon, a my damy mu drugie życie. Zespół naszych doświadczonych specjalistów przywróci Twój telefon do pełnej sprawności. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym oraz narzędziami do naprawy i wymiany nawet najdrobniejszych elementów telefonu. Usuwamy awarie: pamięci, systemu, karty graficznej i dźwiękowej, aparatu, kamery oraz rozmaitych funkcji. Oczyszczamy telefony z zanieczyszczeń przedostających się do ich wnętrza, np. powstałych wskutek działania pyłów i kurzu. Dokonujemy również konserwacji antykorozyjnej w przypadku zalania urządzeń wodą lub cieczami drażniącymi. Nigdy nie próbuj samodzielnie naprawiać iPhonów. To bardzo delikatne modele i wrażliwe na mikrouszkodzenia. Oddaj sprzęt w ręce fachowców.

Profesjonalizm, precyzja i gwarancja bezpieczeństwa

Naprawa telefonów iPhone nie musi być kosztowna ani czasochłonna. Jeśli przyniesiesz swój aparat do nas, dokonamy szczegółowej diagnostyki stanu technicznego Twojego urządzenia. Sprawdzimy działanie wszystkich funkcji i narzędzi, które posiada dany aparat. Po wykryciu usterek związanych z użytkowaniem i funkcjonowaniem telefonu dokonamy wyceny usługi oraz czasu potrzebnego na usunięcie wszelkich nieprawidłowości. Do wymiany uszkodzonych elementów używamy tylko oryginalnych części marki Apple. Zostawiając swój model w naszej firmie, zyskujesz gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług.

Szybka wymiana baterii iPhone Wrocław

Bateria w Twoim ulubionym modelu nie działa? Nie wiesz, jak poradzić sobie z usterką, gdzie szukać nowej? Przyjdź do nas. My wymienimy ją na nową oryginalną i odpowiednio zabezpieczymy dane na Twoim sprzęcie. Wiele serwisów naprawiających telefony nie zabezpiecza danych i treści znajdujących się w telefonach swoich klientów. W przypadku wymiany baterii masz gwarancję, że nie stracisz informacji przechowywanych w smartfonie.

Ekspresowa wymiana szybki iPhone

Spadł Ci telefon i rozbiła się szybka, a Ty potrzebujesz go do pracy i nie masz czasu, aby czekać? Przynieś go do siedziby naszej firmy. Wymienimy szybkę na miejscu. Cała czynność nie trwa długo, a Ty w międzyczasie załatwisz swoje sprawy na mieście. Polecamy również zakup i montaż szkła hartowanego, które chroni i zabezpiecza wbudowaną szybkę przed uszkodzeniem. Szkło hartowane jest niedrogie, a jego założenie zajmuje kilkanaście minut.

Uszkodzona obudowa telefonu – co zrobić?

Porysowała Ci się obudowa w iPhonie i nie wygląda estetycznie?  A może model rozbił się o twarde podłoże? Jest na to rozwiązanie. Nasza firma posiada oryginalne obudowy do wielu modeli iPhonów. Dzięki sprawnej obsłudze naszych techników wymienimy ją na nową. Zadbamy również, aby wszystkie funkcje telefonu sprzed wymiany obudowy zostały zachowane.