Twój MacBook uległ awarii? Jeden z podzespołów przestał działać? Nie jesteś pewien, która część się zepsuła, a komputer jest Ci potrzebny jak najszybciej, żebyś mógł wrócić do pracy lub na uczelnię? Zgłoś się do nas bez chwili wahania – zajmiemy się MacBookiem, wymienimy matrycę, klawiaturę bądź wykonamy naprawę innej części, w zależności od problemu. A wszystko to nie tylko w ekspresowym czasie, ale również w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj – skorzystaj z profesjonalnych usług iRescue i odzyskaj w pełni sprawny komputer.

Szybka naprawa MacBooków we Wrocławiu

Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu przy samym rynku, w centrum miasta. Wykonujemy profesjonalne naprawy urządzeń elektronicznych od ponad 10 lat, więc doskonale znamy się na rzeczy. Jeżeli trzeba wymienić matrycę w MacBooku, z którego korzystasz na co dzień, od razu się tym zajmiemy. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone części, pochodzące od pewnych dostawców, abyś miał pewność, że Twój sprzęt będzie działał jak należy. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji.

Wymiana klawiatury w MacBooku

Dużo pracujesz na swoim komputerze? Piszesz teksty, tworzysz prezentacje lub wypełniasz tabele? Prędzej czy później laptop może zacząć gorzej działać. Klawisze będą się zacinać i mniej dokładnie reagować na uderzenia palców. Zanim podejmiemy decyzję o wymianie klawiatury w MacBooku w naszej firmie we Wrocławiu, przeprowadzimy oględziny, aby ustalić źródło usterki. Jeśli okaże się, że wymagana jest wymiana klawiatury w MacBooku, możesz być pewien, że praca na nowych komponentach będzie czystą przyjemnością.

Wymiana baterii w MacBooku

W przypadku gdy zauważyłeś, że Twój komputer szybciej się rozładowuje, a bateria nie trzyma tyle, co kiedyś, przynieś sprzęt do nas. Wykonamy szybką diagnozę i poinformujemy Cię, czy niezbędna jest wymiana baterii w MacBooku. Każdy akumulator posiada określoną żywotność – jej długość zależy również od sposobu, w jaki korzystasz z komputera. Dlatego po wymianie przekażemy Ci przydatne wskazówki, aby Twoja nowa bateria służyła Ci jak najdłużej. Oczywiście, przychodząc do naszej firmy we Wrocławiu, masz pewność, że nowe komponenty w Twoim MacBooku będą najwyższej jakości i w pełni z nim kompatybilne.

Naprawa dysków twardych w MacBooku

Wymiana matrycy w MacBooku to często kwestia konieczności, podobnie dzieje się przy wymianie w MacBooku klawiatury, jeśli ta ulegnie uszkodzeniu. Jednak w przypadku dysku powody mogą być różne. Może się zdarzyć tak, że podzespoły ulegną uszkodzeniu, czy to na skutek wypadku, czy innych okoliczności. Czasami jednak wymiana dysku w MacBooku potrzebna jest przede wszystkim po to, aby przyspieszyć pracę komputera. Dotyczy to zwłaszcza przesiadki z dysków HDD na SDD.

Sprawna wymiana matrycy w MacBooku

Dla codziennego użytkownika komputera słowo matryca oznacza przede wszystkim ekran wyświetlający obraz. Jeżeli zostanie on uszkodzony lub przestanie działać, dalsza praca staje się niemożliwa. Czasami na ekranie zaczynają pojawiać się tzw. bad piksele, które mogą być sygnałem, że zaczyna się dziać coś niedobrego. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem może okazać się wymiana matrycy w MacBooku. Jest to czynność dość skomplikowana, wymagająca staranności i precyzji.

Po wymianie komponentów w Twoim komputerze przeprowadzimy testy, aby zagwarantować Ci, że wszystko będzie działało tak jak powinno. Serdecznie zapraszamy do iRescue we Wrocławiu – bez względu na to, czy musisz wymienić baterię w MacBooku, dysk, klawiaturę, czy inną część, możesz liczyć na usługi na najwyższym poziomie.